CS:GO CUP #3

Posty dotyczące trzeciego sezonu CS:GO Cup

Relacja z trzeciego sezonu CS:GO CUP.

Grupa A
# Drużyna R.M PKT BILANS
1.
FOMIS Gaming
3
9
3-0
2.
Varells
3
6
2-1
3.
Dual Power Gaming
3
3
1-2
4.
Upiże
3
0
0-3
Grupa B
# Drużyna R.M PKT BILANS
1.
Spectres Gaming
3
9
3-0
2.
Hell Ladies
3
6
2-1
3.
Team MCE II
3
3
1-2
4.
AntiCheat&Copy
3
0
0-3
Grupa C
# Drużyna R.M PKT BILANS
1.
BongoNeiro
3
6
3-0
2.
Eques
3
6
2-1
3.
Crusty Gaming
2
0
0-2
4.
Spray'Nation Green
2
0
0-2
Grupa D
# Drużyna R.M PKT BILANS
1.
Vesa Team
3
6
2-0
2.
ArmedGaming
3
6
2-1
3.
BongoNeiro Academy
3
3
1-2
4.
NoBrain
3
0
0-3

Terminarz

18.01.2021
Drużyna -:- Drużyna Transmisja Godzina
Varells
8:16
Train
FOMIS Gaming
19:00
Dual Power Gaming
16:11
Dust II
Upiże
20:00
Team MCE II
16:10
Mirage
AntiCheat&Copy
21:00
19.01.2021
Drużyna -:- Drużyna Transmisja Godzina
Hell Ladies
8:16
Mirage
Spectres Gaming
19:00
Eques
16:3
Inferno
Crusty Gaming
20:00
BongoNeiro
16:7
Nuke
Spray'Nation Green
21:00
20.01.2021
Drużyna -:- Drużyna Transmisja Godzina
Vesa Team
14:16
Mirage
ArmedGaming
19:00
BongoNeiro Academy
16:5
Nuke
NoBrain
20:00
Varells
1:0
w/o
Upiże
21:00
21.01.2021
Drużyna -:- Drużyna Transmisja Godzina
Dual Power Gaming
2:16
Overpass
FOMIS Gaming
19:00
Team MCE II
17:19
Mirage
Hell Ladies
20:00
Spectres Gaming
16:7
Train
AntiCheat&Copy
21:00
22.01.2021
Drużyna -:- Drużyna Transmisja Godzina
Eques
16:3
Nuke
Spray'Nation Green
19:00
BongoNeiro
1:0
w/o
Crusty Gaming
20:00
Vesa Team
16:1
Mirage
NoBrain
21:00
23.01.2021
Drużyna -:- Drużyna Transmisja Godzina
BongoNeiro Academy
16:7
Train
ArmedGaming
19:00
Varells
16:6
Vertigo
Dual Power Gaming
20:00
FOMIS Gaming
1:0
w/o
Upiże
21:00
24.01.2021
Drużyna -:- Drużyna Transmisja Godzina
Team MCE II
2:16
Train
Spectres Gaming
19:00
AntiCheat&Copy
12:16
Mirage
Hell Ladies
20:00
Eques
6:16
Mirage
BongoNeiro
21:00
25.01.2021
Drużyna -:- Drużyna Transmisja Godzina
Crusty Gaming
Spray'Nation Green
TBA
19:00
Vesa Team
1:0
w/o
BongoNeiro Academy
TBA
20:00
ArmedGaming
16:4
Nuke
NoBrain
TBA
21:00

F A Z A P U C H A R O W A

ĆWIERĆFINAŁ
Drużyna -:- Drużyna Mapy Transmisja Godzina
Eques
2:0
ArmedGaming
16:12 Nuke
16:13 Mirage
27.01.2021,
17:00
Varells
2:1
Spectres Gaming
16:10 Nuke
5:16 Train
16:4 Inferno
27.01.2021,
20:00
FOMIS Gaming
2:0
Hell Ladies
16:5 Mirage
16:4 Train
28.01.2021,
17:00
BongoNeiro
2:0
Vesa Team
16:6 Train
16:13 Inferno
-
28.01.2021,
20:00
PÓŁFINAŁ
Drużyna -:- Drużyna Mapy Transmisja Godzina
Eques
2:0
Varells
16:5 Nuke
19:16 Inferno
TBA
29.01.2021,
17:00
FOMIS Gaming
0:2
BongoNeiro
8:16 Mirage
11:16 Train
-
30.01.2021,
17:00
FINAŁ
Drużyna -:- Drużyna Mapy Transmisja Godzina
BongoNeiro
3:0
Eques
16:5 Train
16:7 Nuke
16:9 Mirage
31.01.2021,
17:00
MECZ O 3. MIEJSCE
Drużyna -:- Drużyna Mapy Transmisja Godzina
FOMIS Gaming
1:2
Varells
16:8 Vertigo
13:16 Inferno
14:16 Mirage
-
-