BongoNeiro bierze udział w CS:GO Cup 2.5, trafili do grupy B wraz z takimi drużynami jak: PLGurom, Aristoon E-sports oraz Dual Power Gaming. Już wczoraj rozgrywali swoje pierwsze dwa spotkania w tej grupie. Najpierw przeciwko PLGurom, następnie przeciwko Aristoon E-sports. Jak im poszło? Przeczytasz w tym artykule. 

Grupa B CS:GO Cup 2.5
BongoNeiro Academy
Aristoon E-sport
Dual Power Gaming
PLGurom

Wczoraj o 17:00 BongoNeiro Academy podejmowało “PLGurom” w ramach 1. kolejki grupy B CS:GO Cup 2.5. Mecze fazy grupowej rozgrywane są w formacie Best of 1, a naszym partnerom udało się w tym meczu wygrać. Mecz odbył się na mapie de_mirage, BongoNeiro wygrało wynikiem 16 do 8.

BongoNeiro Academy

Mirage

4.12, 17:00

16:8

PLGurom

Kolejny mecz BongoNeiro Academy rozgrywało o 20:00, ich przeciwnikiem było Aristoon E-sports, które nie podołało wyzwaniu i ostatecznie uległo w starciu z naszymi partnerami, którzy okazali się lepsi na mapie de_inferno. Dzięki tej wygranej akademia BongoNeiro zapewniła sobie awans do fazy playoff.

BongoNeiro Academy

Inferno

4.12, 20:00

16:12

Aristoon E-sports

Dziś o 15:00 BongoNeiro podejmie ostatniego rywala w fazie grupowej, awans jest już zapewniony, lecz aby mieć pewność by BongoNeiro zajęło 1. miejsce w grupie B musi wygrać to spotkanie. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie Dual Power Gaming. Życzymy powodzenia. Nie jest to jedyny dzisiejszy mecz BongoNeiro. Tak jak wcześniej pisaliśmy BongoNeiro Academy zapewniło sobie awans do fazy playoff, a dokładniej do półfinału, który odbędzie się dziś o 17:00 bądź 20:00, data spotkania na pewno będzie widnieć na fanpage BongoNeiro.

BongoNeiro Academy

5.12, 15:00

-:-

Dual Power Gaming

» Śledź BongoNeiro na ich oficjalnym fanpage


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *