Bez-Skilla Cup by Actina: StrikeZone vs. Szefostwo, Superion Gaming vs. EvolutionGG

Zakończyły się ćwierćfinały w turnieju Bez-Skilla Cup by Actina i poznaliśmy rywali Superion Gaming jak i StrikeZone, którzy ćwierćfinałów nie rozgrywali gdyż wygrali mecz w finale górnej drabinki. 

EvolutionGG vs. Quazarr

Quazarr wygrało pierwszą mapę po dwóch dogrywkach wynikiem 22:18, co to było za spotkanie, tak na prawdę nikt by się nie zdziwił jakby ta mapa powędrowała na konto Evolution.gg. Bardzo wyrównana pierwsza mapa, lecz ostatecznie to Quazarr prowadzi 1:0 w mapach.

Mirage 22:18 (dla Quazarr)

Mirage to był wybór zawodników Quazarr, drugą mapą był de_nuke, wybrany przez zawodników EvoGG. Widać, że Nuke to był ich wybór, zawodnicy Evolution gładko pokonali Quazarr na tej mapie, padł wynik 16:8 dla Evo.

Nuke 16:8 (dla EvolutionGG)

Trzecia mapa w tym spotkaniu to Inferno, mapa decydująca. Ostatecznie mapa została wygrana dosyć gładko przez zawodników Evolution, padł wynik 16:8 i sprawdza się powiedzenie graczy CS:GO “Kto nie wygrywa 2:0, ten przegrywa 2:1”.

Inferno 16:7 (dla Evolution GG)

Superion Gaming vs. EvolutionGG

Zwycięzca tego spotkania zagra z wygranym meczu StrikeZone vs. Szefostwo. Niestety dokładnej daty meczu nie znamy.

Emperor Esport vs. Szefostwo

Pierwsza mapa to mirage, mapa ta została wybrana przez zawodników Szefostwo. Mapa bardzo wyrównana, gdyż o zwycięstwie zadecydowała ostatnia runda, runda nr. 30. Ostatecznie to Emperor Esport okazało się lepsze na pierwszej mapie i wygrali ją wynikiem 16:14.

Mirage 16:14 (dla Emperor Esport)

Kolejna mapa to wybór Emperor, a więc mają szansę na zamknięcie meczu 2:0, tak się nie stało. Szefostwo Overpass’a, wybranego przez Emperor zdominowało wynikiem 16:5 i mamy wyrównanie w mapach.

Overpass 16:5 (dla Szefostwo)

Decydująca i ostatnia mapa w tym pojedynku to Vertigo. Kolejna mapa, dosyć jednostronna, gdyż zawodnicy Emperor wygrali zaledwie osiem rund.

Vertigo 16:8 (dla Szefostwo)

Szefostwo vs. StrikeZone

Zwycięzca tego meczu awansuje do wielkiego finału w którym zmierzy się z Superion Gaming lub Evolution GG.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *