AVEZ przegrało z BIG i nie zagra w lidze FLASHPOINT.

Dziś od godziny 18:05 mogliśmy oglądać pojedynek ostatniej szansy w wykonaniu BIG oraz AVEZ. Przegrany tego meczu wróci do domu, a wygrany powalczy już jutro o wyjście z grupy. Na nasze nieszczęście to właśnie AVEZ odpadło z tego turnieju. Widać po grze na drużyny pokroju BIG, że w tej ekipie drzemie potencjał.

[sc name="reklama1"]

Pierwsza mapa to wybór BIG. Inferno, BIG rozpoczęło po stronie terrorystów. Słaba obrona w wykonaniu AVEZ i BIG prowadzi do przerwy wynikiem 10:5. W drugiej połowie zawodnicy z Polski wygrali sześć rund, oddając przy tym również sześć. Takim sposobem BIG prowadzi 1-0 w mapach.

Inferno, 16:11 dla BIG

Kolejna mapa w tym pojedynku to Vertigo, wybór AVEZ, którzy w pierwszej połowie rozpoczną po stronie antyterrorystów. Do przerwy widnieje wynik korzystny dla BIG. Niestety ekipa z Niemiec prowadzi wynikiem 9:6. W drugiej połowie AVEZ wygrało osiem rund, ale ostatecznie zabrakło co najmniej jednej abyśmy mogli oglądać dogrywkę.

Vertigo, 16:14 dla BIG