Actina PACT z awansem do fazy pucharowej Winners League.

Wczoraj Actina PACT podejmowało AGF w meczu drużyn z bilansem 2-0, co oznacza, że był to mecz o awans do fazy playoff. Mecz odbył się na mapie Overpass. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, na szczęście na korzyść zawodników z Polski, do przerwy prowadzili wynikiem 8:7 po stronie atakującej. AGF w drugiej połowie doprowadziło do wyrównania i mieliśmy wynik 15:15, w tym turnieju nie ma remisów, a więc oglądaliśmy dogrywkę, na szczęście tylko jedną. Ostatecznie to Polacy wyszli zwycięsko z tego spotkania, wygrana 19:16 i dzięki takiemu wyniku awansowali do fazy pucharowej. Aktualnie nie wiemy z kim będą mierzyć się Polacy, lecz wiemy, że dwa najbliższe mecze Actina PACT nie będą należeć do najłatwiejszych, w 34 sezonie ESEA MDL (BO1) będą mierzyć się z FATE oraz Sprout.

Actina PACT 19:16 AGF